Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


printo

Ofsetová tiskárna
Humánní Dobrotisk

Výroba vašich tiskovin nás opravdu baví!

V Printu pracuje tým zkušených odborníků s nejmodernější technikou. V předtiskové přípravě a tisku používáme systémy dodané firmou Heidelberg. V digitální montáži pracujeme v programu Signa Metadimension. Díky smlouvě o průběžné aktualizaci máme k dispozici nejnovější verze montážního programu RIPu, To zajišťuje rychlou reakci na nové verze DTP programů od Adobe, Quark a dalších výrobců.

Nátisk i tiskový proces máme certifikován dle normy ISO 12647-2004/2. Tiskneme na strojích Heidelberg Speedmaster. Vlajkovou lodí tiskárny je nejmodernější osmibarvový Speedmaster XL 75-8 Inpress se systémem měření barevnosti archů spektrofotometry, umístěnými ve stroji. Takto vybavený osmibarvový stroj je jediný v ČR. Novým přírůstkem je digitální tiskový stroj Ricoh PRO C7100x. Umožňuje vytisknout ve vysoké kvalitě nízkonákladové zakázky, variabilní tiskoviny i obálky s personifikací. Knihařské zpracování je moderně vybaveno produktivními stroji s automatizovanou přípravou od firem Heidelberg, MKW, Wohlenberg a KAMA.

Většina vybavení byla pořízena s podporou z fondů Evropské unie – díky tomu vám můžeme nabízet velmi výhodné ceny.Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu