Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


printo

Ofsetová tiskárna
Hi-Tec Delikatesy

Nejširší nabídka speciálních UV technologií ofsetového tisku

UV SoftTouch - sametová technologie. Touto povrchovou úpravou dosáhnete velmi specifického a na dotek sametově mateného povrchu.

UV MetalPrint - exkluzivní technologie, díky které získáte zcela novou barevnou škálu metalických barev ve všech odstínech. Technologie je založena na potisku metalické fólie UV barvami.

UV PlastPrint - unikátní technologie tisku na plastové materiály typu PVC, polypropylén, měkčené PVC, PET fólie a další nesavé materiály.

UV OfsetPrint - technologie zajišťující špičkový tisk na přírodní a nenatírané materiály. Ideální kombinací je tisk nejjemnějším Full HD rastrem na ofsetový papír.

UV Drip-off - jedinečná technologie kombinující jemnou matnou strukturu s vysoce lesklými parciálními plochami.

Využijte všechny naše možnosti naplno a nabídněte vašim zákazníkům unikátní tiskoviny. Prostě tiskněte ve full HD!

Hi-Chrome

Svět je plný zářivých barev a my je dokážeme věrně přenést na papír!

Tiskněte u nás v živých barvách - mnohem blíže k RGB!

Vytváříte pestré návrhy, ale před předáním do tiskárny redukujete barevnost převodem do CMYK škály?

Nyní už nemusíte, máme řešení, jak za příznivé ceny dosáhnout širokého gamutu jako u 6-ti barvového tisku!

Myslíte, že to není možné?

S námi to dokážete - používáme speciální tiskové barvy s modifikovaným pigmentem a vyšší transparentností. V důsledku toho jsou barvy skutečnější, sytější a jasnější, přičemž modré a zelené tóny jsou čistější a zároveň je dosaženo zářivých tónů od žluté po červenou. Součástí našeho řešení je samozřejmě kompletní procesní kalibrace s certifikací podle tiskové normy ISO 12647-2 a v neposlední řadě speciálně pro vás připravené ICC profily. Díky tomu si můžete být jisti, že tiskové výstupy budou daleko blíže tomu, co vidíte na vašem kalibrovaném RGB monitoru.

Navíc budete maximálně ohleduplní k životní prostředí – při tisku používáme barvy, které neobsahují těkavé organické látky (VOC).

Disperzní lak – zušlechtěte vaše tiskoviny luxusní povrchovou úpravou, kterou máte již zahrnutu v ceně tisku. Na speciální in-line lakovací věži, která je součástí našeho tiskového stroje Heidelberg Speedmaster CD, můžeme lakovat celoplošně nebo parciálně matným či lesklým lakem. Tento lak je na rozdíl od laminace nebo UV laku v přírodě rozložitelný, tudíž splňuje naše vysoké nároky na šetrnost vůči životnímu prostředí.

Stochastický rastr - tiskněte ve fotografické kvalitě. Použití klasických autotypických rastrů se vyznačuje (především v detailech) nižší kvalitou obrazu. Tam, kde je kladen důraz na naprostou věrnost detailu, např. obrázky látek nebo propagační materiály technických výrobků, doporučujeme využití stochastického rastrování. Protože jsou body mnohem jemnější než u běžného rastrování a umístěny náhodně, nevytvářejí klasickou tiskovou rozetu. Tím se výrazně zlepšuje detailnost a brilance kresby. Rádi Vám ukážeme materiály tištěné stochastickým rastrem a poradíme při jeho využití.

Hexachrom - brilantní barvy. Pro standardizovaný barevný tisk (CMYK) se barvy rozkládají na 4 separace - žlutou, purpurovou, azurovou a doplňující černou. Tento způsob tisku má omezený barevný rozsah, oranžové a světle zelené tóny chybí. Proto jsme u nás uvedli do praxe Hexachrom - nový způsob tisku, kde jsou barvy rozloženy na 6 barevných separací - žlutou, purpurovou, azurovou, zelenou, oranžovou a doplňující černou. Jejich soutiskem dosahujeme většího barevného rozsahu, jsou obsaženy oranžové a světle zelené tóny a ostatní barvy jsou reprodukovány přesněji.

Hologram - Hologram – jistota originálu. Potřebujete vaše tiskoviny, například etikety, záruční listy, vstupenky nebo jiné materiály, zajistit proti kopírování? Pak využijte speciální technologie – ražby difrakční fólie nebo hologramu. Chcete-li stoprocentně znemožnit kopírovatelnost Vašich tiskovin, můžete si nechat vytvořit vlastní vzor hologramu, např. logo ve 3D, což doporučujeme především pro vysoké náklady tisku. Tuto službu zajišťujeme v kooperaci.Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu