Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu


printo

Ofsetová tiskárna
Jsme hrdým partnerem knižních cen Český Bestseller

Bylo nám ctí předat jedno z ocenění špičkovému investigativnímu novináři za jeho knihu Boss Babiš. Kdyby tak pan Jaroslav Kmenta (mimo jiné také autor knih o Radovanu Krejčířovi) tušil, že mu za tiskárnu Printo cenu předal ten, který s Radovanem pár let seděl ... tedy naštěstí nikoliv v jihoafrickém vězení, nýbrž v lavicích během seminářů a přednášek na Ekonomické fakultě VŠB.

Header

Tiskneme pro Olympijský festival PyeongChang 2018

Jsme sUVerénním tiskovým partnerem Olympijského festivalu v Ostravě a v Brně (9. - 25. 2. 2018) Určitě se přijďte podívat, je pro vás připravena spousta sportovišť a hodně zábavy.„Citius, Altius, Fortius“


Header
Pro naše zákazníky toho každoročně zvládneme opravdu hodně. Pracujeme pro vás ve dne i v noci, jak ukazuje náš nový klip pro Olympijský festival PyeongChang 2018 v Ostravě a v Brně.
Header
PRINTO25
Header


Pomáháme dětem

PRINTO25 Ve středu 1. června 2016 jsme s panem Ludvíkem Hessem slavnostně otevřeli BabyBox nové generace v Městské nemocnici Ostrava. Dojemné bylo setkání pana Hesse s malou slečnou, která před 6 roky dostala díky zdejšímu Babyboxu šanci na nový život. Je nám velkou ctí být součástí tak užitečného projektu, jehož dvířky za 11 let existence vstoupilo do života již 137 dětí!
Printo Ostrava ma srdce 2 BabyBox
Header


Milan Pitlach: Ostrov / The Island

PRINTO25 Právě jsme vytiskli již šestou knihu architekta a fotografa světového formátu Milana Pitlacha. Knihu s názvem Ostrov - The Island vydává nakladatelství Montanex. O souboru fotografií, který vznikl na přelomu 60. a 70 let při pracovním pobytu autora v Anglii, napsala Anna Fárová, že “...jsou jasným příkladem živé objektivní fotografie, která v této kvalitě, počtu a celistvosti u nás nemá obdoby”. Výběr z osmi tisíc negativů ukončil autor v roce 1975, negativy po jeho emigraci zabavila STB a autor je už nikdy nedostal zpět. Knihu jsme realizovali kompletně „na klíč“, od skenování autorských fotografií (většinou jediného originálu), přes zlom, duplexový tisk s parciálním lakem, až po knihařskou vazbu V4. Máme radost, že jsme dostali důvěru podílet se na tvorbě této výjimečné knihy.
Header


Vytvořili jsme další český rekord!

PRINTO25 PRINTO25
Header


Již 25 tiskových let!

Oslavili jsme je kulturně v Komorní scéně Aréna divadelním představením Něco za něco (William Shakespeare) a jako dárek jsme si nadělili profil na Facebooku. Budeme rádi, když se stanete našimi FB přáteli.

PRINTO25
Header


Concours
Header


Concours
Header


Děkujeme, pane Bloombergu!

Concours
Header


Concours
Header


Printools - První Polygrafická Pomoc

Concours
Header


Ostrava za ostnatými dráty

Concours Kdo nezná svou minulost, je odsouzen ji opakovat – proto jsme se rádi podíleli na realizaci knihy, která mapuje osudy Ostraváků za nacismu a komunismu.

„Obsáhlá publikace o více než 400 stranách přináší řadu unikátních dobových dokumentů z archivů, fotografií a dalších atraktivních materiálů, přičemž mnohé jsou veřejně publikovány poprvé. Kniha zachycuje formou rozhovorů s pamětníky žijícími v Ostravě a okolí jejich životní příběhy. Na dramatických osudech jednotlivých osobností se velmi přesně ukazuje složitost českých dějin ve 20. století, s přihlédnutím k vývoji v Ostravě,“ říká o knize Ilona Rozehnalová z Občanského sdružení Fiducia, které knihu vydává.

Reportáž České televize si můžete prohlédnout zde
Header


Tiskli jsme pro mezinárodní konferenci Forum 2000

Pro mezinárodní konferenci Forum 2000 jsme realizovali kompletní portfolio tiskovin. Mezi delegáty konference byli, mimo jiné, nositelé Nobelovy ceny míru barmská politička Aun Schan Su Ťij a duchovní vůdce Dalajlama. O tom, že jsme svou práci odvedli nad míru dobře, svědčí děkovný dopis od pořadatelů konference.
Header


Klavíry Steinway & Sons v Printu

Concours Vytiskli jsme časopis určený pro majitele klavírů Steinway & Sons. Přáním zákazníka, bylo aby časopis měl perfektní barevnost v celém rozsahu nákladu a aby vazba vydržela mnohonásobné otevírání. Proto jsme publikaci vytiskli na osmibarvovém stroji s on-line systémem Inpress, který měří zabarvení každého archu v průběhu celého nákladu. Vazbu V2 PUR jsme lepili na plně automatizované lince s precizním nanášením lepidla tryskou.

Dokončení jednoho klavíru trvá téměř 1 rok. My jsme tolik času na tisk časopisů pro majitele těchto exkluzivních hudebních nástrojů z celého světa neměli. Stejně jako výrobce věnuje každému exempláři maximální péči, tak i my jsme udělali všechno proto, aby vznikla nádherná publikace, z jejiž každé strany bude vyzařovat výjimečnost těchto hudebních skvostů.

Děkujeme firmě za jedinečnou příležitost podílet se na tak prestižním projektu.
Header


Exkluzivní brožura pro exkluzivní klub majitelů vozů Rolls-Royce

Concours Bylo nám ctí vytisknout pro našeho klienta luxusní brožuru určenou pro pravidelný sraz Rolls-Royce Enthusiast Club ve švýcarském Lausanne.

Luxusní obsah plně koresponduje se špičkovým polygrafickým zpracováním a ušlechtilými materiály, které při produkci byly použity.

Obzvlášť hrdi jsme na věrný tisk inzerátu výrobce švýcarských hodinek Vacheron Constantin, který jsme realizovali přesně podle zapůjčených hodinek Patrimony Contemporaine Perpetual Calendar (1 846 000 Kč)
Header


Už jste někdy slyšeli ofsetovou tiskárnu? Tady a teď máte možnost!

> Header


Proměna na nejmodernější a nejkomplexnější 3D knihárnu dokončena!


Header

Header


„Radnice Slezské Ostravy jako vychýlený svorník mezi tradicí a moderností"

Obalka Bylo nám ctí vytisknout tuto exklusivní nádhernou knihu. Více informací o publikaci naleznete v reportáži České televize.

Kniha je prvním svazkem plánované edice „Architektonické ikony Slezské Ostravy", zaměřené na architektonické památky jednoho z nejvýznamnějších a zároveň opomíjených obvodů Ostravy.

Header


Jeho Excelence Mons. Jan Graubner, metropolita, arcibiskup olomoucký požehnal knize Velké příběhy bible.

Obalka

Kniha Velké příběhy bible, jejíž slavnostní prezentace proběhla ve velkém sále arcibiskupského paláce v Oloumouci dne 30.11.2011, je výsledkem usilovné sedmileté práce prof. Ing. Jindřicha Cigánka, CSc.

Na 750 stranách přibližuje biblické postavy a napomáhá k pochopení biblického textu, ale často i současného kulturního kontextu, ve kterém tyto postavy vystupují v literatuře, hudbě, výtvarném umění, ale často i v lidových úslovích a příslovích.

Je nám ctí, že jsme mohli přispět tiskem při realizaci tohoto úctyhodného díla.

Knihu si můžete objednat na www.montanex.cz


HeaderHeader

Obsah této stránky vyžaduje novější verzi aplikace Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player

Hi-Chrome

Podporujeme

BabyBox Arena komorní scéna Arena komorní scéna FIDUCIA-LOGO-IMAGE FIDUCIA-LOGO-TEXT


Přeskočit nahoru - Přeskočit k navigaci - Přeskočit k obsahu